Motoklubi K&K  (Karmid Karlid)

Click here to edit subtitle

2015

08.02

21.02

01.03

12.04

19.04

26.04

01.05

09.05

10.05

16.05

31.05

06.06

14.06

22.06

28.06

04.07

12.07

19.07

26.07

01.08

01.08

09.08

20.08

22.08

23.08

30.08

06.09

12.09

13.09

26.09

10.10

17.10

EKV Mõedaka

EKV Pärnu

EKV Kose

EKV Vilaski kestvus

EKV Pärnu kestvus

LMV Aizpute

Põlva kevad

EMV Pärnu

LMV Kegums

ENKV Väike-Maarja

EMV Nuia

ENKV Põlva

ENKV Aksi

ENKV Saaremaa

ENKV Vilaka

Quad Cup

ENKV Jõgeva

ENKV Türi

Äksi Cup

LMV Stelpe

ENKV

ENKV Kohtla - Nõmme

ENKV Linnamäe

ENKV Väike - Maarja

LMV Gulbene

LMV Cesis

Äksi Cup

EMV Tihemetsa

LMV Dobele

EKV Mõedaka kestvus

EKV Haapsalu kestvus

EKV Paikuse kestvus


Click to edit table header
 
 
26.4.15
 Holstre-Nõmme
 50cc jun, 50cc, 65cc, 85cc
 16.5.15
Väike-Maarja
 50cc jun, 50cc, 65cc, 85cc, Q50 jun, Q50, Q100/200
 6.6.15
 Põlva
 50cc jun, 50cc, 65cc, 85cc, Q50 jun, Q50, Q100/200
 14.6.15
 Äksi
 50cc jun, 50cc, 65cc, 85cc, Q50 jun, Q50, Q100/200
 22.6.15
 Kaarma Saaremaal
 50cc jun, 50cc, 65cc, 85cc, Q50 jun, Q50, Q100/200
 5.7.15
 Kuimetsa
 50cc jun, 50cc, 65cc, 85cc
 19.7.15
 Kihli, Türi
 50cc jun, 50cc, 65cc, 85cc, Q50 jun, Q50, Q100/200
 1.8.15
 Koht selgumisel
 50cc jun, 50cc, 65cc, 85cc, Q50 jun, Q50, Q100/200
 9.8.15
 Kohtla-Nõmme
 50cc jun, 50cc, 65cc, 85cc
 20.8.15
 Linnamäe, Läänemaa
 50cc jun, 50cc, 65cc, 85cc, Q50 jun, Q50, Q100/200

EHKK Karikasari

11. aprill – Kunda
25.aprill – Illuka kestvus
3. mai – Maardu
30. mai – Põlgaste
20. juuni – Kiviõli
11. juuli – Jõgeva
22. august – Munamäe Torn 53
12. september – Rakvere
27.september – Maardu Kestvus
3. oktoober – Maardu, Eesti Liivakunn 2015

L.A.M.A Karikasari

9. mai - L.A.M.A motokrossi 3. etapp, Asukoht: Saldus

16.mai - Jungen Baltic Cup 1. etapp, Asukoht: Zorgi

06. juuni - L.A.M.A motokrossi 4. etapp, Asukoht: Staicele

27.juuni - Jungen Baltic Cup 2. etapp, Asukoht: Zorgi

04. juuli - L.A.M.A motokrossi 5. etapp, Asukoht: Aloja

1. august - L.A.M.A motokrossi 6. etapp, Asukoht: Limbaži

8. august - Jungen Baltic Cup 2. etapp, Asukoht: Zorgi

29. august - L.A.M.A motokrossi 7. etapp, Asukoht: Kusa

19. september - L.A.M.A motokrossi 6. etapp, Asukoht: Zorgi

Korvikunnide karikasari

18. aprill - 1. etapp, Kiviõli
16. mai - 2. etapp, Türi
13. juuni - 3. etapp, Toila
11. juuli - 4. etapp, Hiiumaa
25. juuli - 5. etapp, Kose
29. august - 6. etapp, Põlva

Baltic Cup 2015
16. mai - 1. etapp, Türi
27. juuni - 2. etapp, Ilukste
22. august - 3. etapp, Kaunas

Meeskondlik motokross
26. september, Kiviõli

Mini MM 2015
06 - 07.06 - 1. etapp, Stelpe
08 - 09.08 - 2. etapp, Kegums

13.12
02.01
17.01
31.01
07.02

08.02
08.02
14.02
15.02
21.02
24.02
28.02
01.03
07.03
14.03
20.03
4.04
18.04
19.04
26.04
01.05
09.05
10.05
16.05
23.05
30.05
31.05
06.06
14.06
20.06
22.06
27.06
04.07
05.07
8.07
18.07
19.07
25.07
26.07
1.08
1.08
2.08
8.08
9.08
15.08
16.08
20.08
22.08
29.08
5.09
6.09
12.09
13.09
19.09
20.09
26.09
10.10
10.10
17.10
18.10



EMF

A. Arena Baltic Masters

A.Arena Kids Cup

A. Arena Baltic Masters

Talikross Linte

Lastekross Äksi


Talvine meesk Mõedaka

Türi jäärada

A. Arena Baltic Masters

Kullamaa jäärada

Talvine meesk Pärnu

Jäärada Pärnu - JÄÄB ÄRA

Talikross Kose-Risti

Talvine meesk Kose-Risti

Mini SX Estonia A. Arena

A. Arena Baltic Masters

A.Arena Kids Cup

Valga kestvus EMV

Mulgikross

Pärnu kestvus EMV

Freetime/ENKV Holstre-Nõmme

"Põlva Kevad" TOP200 I etapp

I EMV PÄRNU

I EMV PÄRNU

Väike-Maarja ENKV

Aravete TOP200 II etapp

II EMV NUIA

II EMV NUIA

Põlva Freetime/ENKV

Äksi ENKV

Kuimetsa Jaanikross

Saaremaa Kaarma ENKV

Tihemetsa TOP200 III etapp

Quad/KV EMV/EKV

Kuimetsa ENKV

Sõmerpalu

Türi TOP200 IV etapp

Türi ENKV

RÄPINA Isad-pojad TOP200 V etapp

Äksi Cup

TBA ENKV

KIVIÕLI korv/Quad

KIVIÕLI korv/Quad

Narva TOP200 VI etapp

Kohtla-Nõmme Freetime/ENKV

III EMV Tartu

III EMV Tartu

Linnamäe Läänemaa Freetime/ENKV

Quad/KV EMV/EKV Väike-Maarja

Nuia TOP200 VII etapp

Aruküla kross

Äksi Cup

IV EMV Tihemetsa

IV EMV Tihemetsa

Viljandi MMM

Viljandi MMM

Mõedaka kestvus

Haapsalu kestvus EMV

Supikross Linnamäe

Paikuse kestvus EMV

Kestvus EMV - TBA




EKV karikasari ( EMF Cup)

Open, MX2, MX B, MX C, MX D, Women

50jun, 50,65,85,125jun

Open, MX2, MX B, MX C, MX D, Women


50cc, 65cc, 85cc, Mini MX, Mini MX Hobi, MX Jun (2T/4T), Isad (MX Hobi), Quad 50, Quad 100/20


65cc, 85cc, MX Hobi

Open, MX2, MX B, MX C, MX D, Women







Open, MX2, MX B, MX C, MX D, Women

50jun, 50,65,85,125jun





TOP200 I / K/V



50cc jun, 50cc, 65cc, 85cc, Q50, Q100/200, Mini MX

TOP200 II / K/V



50cc jun, 50cc, 65cc, 85cc, Q50, Q100/200, Mini MX

50cc jun, 50cc, 65cc, 85cc, Q50, Q100/200, Mini MX

MX Hobi, MX Open

50cc jun, 50cc, 65cc, 85cc, Q50, Q100/200, Mini MX

TOP200 III


50cc jun, 50cc, 65cc, 85cc, Mini MX


TOP200 IV

50cc jun, 50cc, 65cc, 85cc, Q50, Q100/200, Mini MX

TOP200 V


50cc jun, 50cc, 65cc, 85cc, Q50, Q100/200, Mini MX



TOP200 VI






TOP200 VII















Uudised

Kolmapäeviti 17.30 Valga Spordihallis saaliaeg. Tulla võivad ka vanemad.

Reedeti samas jõusaali kasutusvõimalus.

Vilaski pildid: 

 Motoklubi K&K uus pildi albumite koht Picasa Webis



 

 

 

Oops! This site has expired.

If you are the site owner, please renew your premium subscription or contact support.