Motoklubi K&K  (Karmid Karlid)

Click here to edit subtitle

KARL ROBIN RILLO #74

                                                             Võistlusklass: Q50


                                                             Sünniaeg: 30.12.2006


                                                             Võistlusmasin: Apex 50cc


                                                             Hobid: Tõukeratas, jalgpall, suusatamine


                                                             Videod:         


                                                             Pildid:


                                                             Tulemused:

SANDER OINUS #71

             Võistlusklass: Q50
  
             Sünniaeg: 15.09.2008

             Võistlusmasin: Apex 50cc

             Hobid:

             Pildid:

             Tulemused:

MARK NOVIKOV #10

             Võistlusklass: Q50

             Sünniaeg: 

             Võistlusmasin: Apex

             Hobid:

             Pildid:

             Tulemused:

OTTO JAASI-TAMM #321

                                                                      Võistlusklass: 65cc

           
                                                                      Sünniaeg: 07.04.2004

                                                                      Võistlusmasin: KTM 65cc

                                                                      Hobid:

                                                                      Pildid:

                                                                      Tulemused

MIKK KALLION #56

                    

                                             Võistlusklass:  65cc


                                            Sünniaeg: 03.09.2004


                                            Võistlusmasin: KTM 65cc

 

                                            Hobid:


                                            Pildid


                                           Tulemused

KEVIN SOE #473

     Võistlusklass: 85cc

    
     Sünniaeg: 

     Võistlusmasin: KTM

     Hobid:

     Pildid:

     Tulemused:

ANDREAS ARRAS #472

           Võistlusklass: 85cc

  
           Sünniaeg: 

           Võistlusmasin: KTM

           Hobid:

           Pildid:

           Tulemused:

LAUR MÄGI #842

     Võistlusklass: 85cc


     Sünniaeg: 


     Võistlusmasin: KTM


     Hobid:


     Pildid


     Tulemused

MIHKEL SALUJÕE  #131

                                                                     Võistlusklass: Q100


                                                                    Sünniaeg: 07.07.2005


                                                                    Võistlusmasin: Honda CRF150


                                                                    Hobid: Quad


                                                                    Pildid


                                                                    Tulemused

ALEKS SALE #2

                                                               Võistlusklass: Q100


                                                               Sünniaeg: 23.08.2004


                                                               Võistlusmasin: Q100 RM 85cc


                                                               Hobid: BMX, Quad, Jalgpall, Lumelaud


                                                               Pildid


                                                               Tulemused

KASPAR KÄGU #11

  Võistlusklass: Quad 100


  Sünniaeg: 06.08.2003


  Võistlusmasin: Honda CRF 150 


  Hobid: BMX, Käsipall


  Pildid


  Tulemused

JULIANA MONINA #98

             Võistlusklass: Q100

             Sünniaeg: 

             Võistlusmasin: Suzuki

             Hobid:

             Pildid:

             Tulemused:

KARL KRISTJAN KAJAK #37

Võistlusklass: Quad 200


Sünniaeg: 02.10.2001


Võistlusmasin: YFM-CRF150


Hobid: BMX, Suusatamine Korvpall, Quad, Ujumine


Pildid


Tulemused

KARL JOHANNES TSARJOV #58

                                Võistlusklass Quad 200


                                Sünniaeg:23.12.2000


                                Võistlusmasin: Honda CRF 180


                                Hobid: BMX, MTB


                                Pildid


                                Videod


                               Tulemused

HANNA-MARIA TENNOKESE #17

         Võistlusklass: Q200


         Sünniaeg: 


         Võistlusmasin: Yamaha


         Hobid:


         Pildid


         Tulemused

JAROSLAVA BEZBORODOVA #3

             Võistlusklass: Q200

             Sünniaeg: 

             Võistlusmasin: Yamaha

             Hobid:

             Pildid:

             Tulemused:

ANDREI GRISHAEV #73

             Võistlusklass: Q200

             Sünniaeg: 

             Võistlusmasin: Yamaha

             Hobid:

             Pildid:

             Tulemused:

IVAN ŽURAVLJOV #77

             Võistlusklass: Q200

             Sünniaeg: 09.05.2002

             Võistlusmasin: Honda

             Hobid:

             Pildid:

             Tulemused:

BRANDON BOGATSOV #99

Võistlusklass: Quad Junior


Sünniaeg: 11.12.1999


Võistlusmasin: Honda CRF 180


Hobid: BMX


Pildid


Tulemused

OLIVER ROOS #81

Võistlusklass: Quad Junior


Sünniaeg: 07.06.1999


Võistlusmasin: Yamaha 250R


Hobid: BMX


Pildid


Tulemused  

KAIDOR KOMPUS #98

Võistlusklass: Quad Junior


Sünniaeg: 23.07.1998


Võistlusmasin: Yamaha Blaster


Hobid


Pildid


Tulemused 

HERMAN MEIER #58

                              Võistlusklass: Soolo 85cc 


                              Sünniaeg: 20.07.2001


                              Võistlusmasin: KTM 85


                              Hobid:


                              Pildid


                             Tulemused

MÄRT RISO #789

                              Võistlusklass: Soolo 85cc 


                              Sünniaeg: 23.07.2000


                              Võistlusmasin:


                              Hobid:


                              Pildid


                              Tulemused

ERGO NIITOV #2

Võistlusklass: Soolo 85cc 


Sünniaeg:


Võistlusmasin:


Hobid:


Pildid


Tulemused

VILLEM MARTIN ROOS #223

Võistlusklass: Soolo 125cc

 

Sünniaeg: 15.12.1999


Võistlusmasin: KTM 85 


Hobid:


Pildid


Tulemused

KÄTLIN SALUJÕE #177

 Võistlusklass: Mini MX


 Sünniaeg:


 Võistlusmasin:  Bucci Moto

 

 Hobid:


 Pildid

   

 Tulemused:

SERGEI FJODOROV #161

   Võistlusklass: Soolo 125cc


   Sünniaeg:


   Võistlusmasin: KTM 125cc


   Hobid:


   Pildid:


   Tulemused

KRISTIINA ERSTO #197

        Võistlusklass: Quad  


        Sünniaeg:

 

        Võistlusmasin: Yamaha 


        Hobid: Quadracing

 

        Pildid:


        Tulemused

KAAREL ERSTO #

      Võistlusklass: Quad 


      Sünniaeg: 19.10.1993


      Võistlusmasin: Suzuki 450


      Hobid: Quad


      Pildid:


      Tulemused

RAIGO PRULI #93

        Võistlusklass: Soolo 125cc 


        Sünniaeg: 02.05.1993


        Võistlusmasin:


        Hobid:


        Pildid


        Tulemused

TARMO JAASI-TAMM #321

         Võistlusklass: MX Hoby


         Sünniaeg: 20.11.1977


         Võistlusmasin: KTM


         Hobid:


         Pildid


        Tulemused

RANDO ILVES #669

         Võistlusklass: MX  Hoby


         Sünniaeg: 20.11.1977


         Võistlusmasin: Yamaha


         Hobid:


         Pildid


         Tulemused

TOIVO ILVES #699

         Võistlusklass: MX Veteran


         Sünniaeg: 20.11.1977


         Võistlusmasin: Yamaha


         Hobid:


         Pildid


         Tulemused

JANAR TELLMANN #111

          Võistlusklass:


          Sünniaeg: 25.10.2003


         Võistlusmasin: FYM Typhoon 90cc 


          Hobid: Quad


          Pildid


          Tulemused 

MARCUS LEHTER #23

          Võistlusklass:


          Sünniaeg: 18.08.2004


          Võistlusmasin: APEX 50cc


          Hobid: Quad, Tantsimine


          Pildid


         Tulemused

KRISTJAN NOORLIND

            Sünniaeg: 04.03.2005


            Võistlusmasin: E Ton


            Hobid:


            Pildid


            Tulemused: 

KERT RIITSALU #22

             Võistlusklass: Quad 


             Sünniaeg: 22.08.1999


             Võistlusmasin: ATM 150cc


             Hobid: Quad, Mäesuusatamine


             Pildid


             Tulemused 

MAARJA-LIIS JÄRVEKÜLG-LUOMA #14

     Võistlusklass: MX Naised


     Sünniaeg: 


     Võistlusmasin: 


     Hobid:


     Pildid


     Tulemused

TARMO TOMSON #1

        Võistlusklass: MX Retro


        Sünniaeg: 


        Võistlusmasin: 


        Hobid:


        Pildid


        Tulemused

JAANUS SOMMER 

        Võistlusklass: MX Retro


        Sünniaeg: 05.05. 1987


        Võistlusmasin: 


        Hobid:


        Pildid


        Tulemused



TULEMUSED 2013


EMF-i klubide arvestuses saavutas MK K&K III koha.



ENMV Motokrossis



50cc:    II  koht   Otto Jaasi-Tamm;    V  koht    Mikk Kallion V koht


Q50:     IV  koht  Otto Mattias Rootalu;   V  koht Mihkel Salujõe;   7  koht Aleks Sale;    8 koht Karl Robin Rillo


Q100:   III  koht Karl Kristjan Kajak;   9  koht Kaspar Kägu;   15  koht Aleks Sale;   17  koht Mihkel salujõe


Q200:   II   koht Kaidor Kompus;    IV   koht Brandon Bogatsov;    VI  koht Oliver Roos



EMV Motokrossis



85cc:            15  koht Herman Meier;    18  koht Madis Lepikov;    30  koht Märt Riso


Mini MX:      13  koht Kätlin Salujõe


MX senior:   44  koht Toivo Ilves



EMV Suvine Kestvuskross



85cc:      8   koht  Herman Meier;    11  koht Märt Riso



ENKV Motokrossis



85cc:    III  koht  Madis Lepikov;   7  koht  Herman Meier,   12  koht  Märt Riso



EKV Suvine Kestvuskross



Q50:     II  koht   Mihkel Salujõe,   III koht   Otto Mattias Rootalu


Q100    6   koht  Kaspar Kägu


Q200:   II  koht  Brandon Bogatsov;    III  koht  Oliver Roos;    VI  koht  Kaidor Kompus


Veteran 50+:    II  koht   Toivo Ilves



EHKV  Suvine Kestvuskross



Harrastajad C:    I koht   Carl Mattias Räägel


Harrastajad B:   II koht   Rando Ilves



Läti MV 



50cc   12 koht  Otto Jaasi-Tamm


85cc    42 koht  Herman Meier


Q50     VI koht  Aleks Sale


Q100   VI koht   Karl Kristjan Kajak


Q200   III koht   Kaidor Kompus,  7 koht  Brandon Bogatsov,  8 koht  Karl Johannes Tsarjov



LAMSF Kauss



Q200   I koht  Karl Johannes Tsarjov



Mini Karikasari



50cc:   II koht   Otto Jaasi-Tamm;  III koht   Mikk Kallion


Mini MX Illimar: VI koht   Kätlin Salujõe



Äksi Junior MX Cup



Mini MX:   I koht    Kätlin Salujõe


50cc:   I koht   Otto Jaasi-Tamm,    II koht    Mikk Kallion


85cc:   II koht   Madis Lepikov,    IV koht    Märt Riso


Q50:   II koht   Mihkel Salujõe,  IV koht   Otto Mattias Rootalu,  7 koht   Karl Robin Rillo


Q100:   V koht   Karl Kristjan Kajak,   VI koht   Kaspar Kägu,   8 koht   Aleks Sale


Q200:   II koht    Kaidor Kompus;   IV koht   Brandon Bogatsov



EHKK


MX "D"    III koht   Carl Mattias Räägel


85cc   9  koht  Madis Lepikov,    25 koht  Herman Meier,   42 koht  Villem Martin Roos



L.A.M.A.


Mini MX    I koht  Kätlin Salujõe


Q50:    III  koht Mihkel Salujõe,   13 koht  Karl Robin Rillo


Q Open   15 koht  Kristiina Ersto,   22 koht  Kaarel Ersto



Uudised

Kolmapäeviti 17.30 Valga Spordihallis saaliaeg. Tulla võivad ka vanemad.

Reedeti samas jõusaali kasutusvõimalus.

Vilaski pildid: 

 Motoklubi K&K uus pildi albumite koht Picasa Webis



 

 

Oops! This site has expired.

If you are the site owner, please renew your premium subscription or contact support.